Deník

Pouť

29. července 2012 v 19:06 | Lady-cvok
Čauky :)
Celý víkend (včetně pátka), byla v našem zapadákovském městě pouť. Každým rokem je to horší a horší :D Nejen to počasí, protože každej rok leje, ale i ty atrakce. Letos jsem měla výhodu v tom, že kámoška hlídala jedné paní dítě, a za to dostávala volné vstupenky na atrakce, tak nám taky dávala a my je samozřejmě nenechali ladem :) VYDŘIDUCHOVÉ! Za atrakci, na kterou jsme chodili furt, chtěli 70 Kč. Chtěla jsem si s sebou vzít i foťák, ale jelikož tam bylo celkem dost lidí, tak jsem se bála, aby mi ho někdo nešlohnul :D Když už nemám fotku, tak sem dám alespoň obrázky atrakcí, které tam byly z googlu.

↑ Juch, moje nejoblíbenější :D

Some days in my live

12. července 2012 v 22:23 | Lady-cvok
Hi ;)
Vím, jsem hrozná.. Jenže na blogování teď moc času (a popravdě ani nálady) není.
Brigoška konečně skončila a já jen budu netrpělivě čekat na složenku a vysněnou výplatu (která stojí za prd).

Jelikož se pěkně ochladilo a já měla v plánu jet s kámoškou zítra na koupák, tak máme asi smolíka.. no co se dá dělat.
V sobotu slavím svátek, tak mamka aktivně uspořádala rodinný oběd (bezva :D).
Také jsem se přihlásila do koutěže na Kristýnčině blogu a za úkol bylo vytvořit a vyfotit nějaké origami. Složila jsem Jestřába (jak říkám já: pták jako pták..) tak tady je moje dílo:


V nejbližší budoucnosti se taky chystám na nějaké nákupy, protože začínám mít absťák :D
Plánuju si koupit nějaký svetřík (nejlépe pruhovaný), tílko, top s mašličkou, kostkovanou košili a nějaké šaty nebo sukni. Ve Hradeckém Futuru jsou slevy, takže proč toho nevyužít, no ne? :)

A jak užíváte prázdniny vy? :)

Welcome to Prague!

6. června 2012 v 16:27 | Lady-cvok
Nazdárek :)
Včera jsme byli se třídou na posledním školním výletě. Původně měl být cíl výletu jiný. Měli jsme jet k nějakým rybníkům na tři dny, ale díky tomu, že většina spolužáků nezaplatila ani zálohu, jsme nejeli nikam. Nakonec jsme se teda dohodli (zázrak!), že pojedeme na jednodenní výlet do Prahy.

X_2dfe5899_large

Jeli jsme vlakem (úmorná cesta tři hodiny). Po příjezdu jsme jeli na Petřínskou rozhledu na taky jsme se šli kouknout do zrcadlového bludičtě. Musím říct, že jsem od toho čekala víc. No nic. Pak jsme šli na Václavák a tam jsme konečně dostali tříhodinový rozchod, který nám ani nestačil :D (teda aspoň mě s kámoškou ne). Prošli jsme fakt hrozně moc obchodů, ale kromě New Yorkeru jsem si nikde nic nekoupila. (Samozřejmě nepočítám McDonald's) Buďto se mi nic nelíbilo nebo to bylo moc drahé. No uznejte, že zelenkavé sáčko za 1200 korun je moc. Takže jsem si nakonec pořídila 2 topy a s nařasenými rukávy (jeden tmavě modrý a druhý mátově zelenkavý) a květovanou sukni. Fotky sem dám, ale ne teď a to díky mému neschopnému foťáku. Fakt nutně potřebuju nový! :D

A kam vy jedete na školní výlet? :)

I hate..

31. května 2012 v 19:30 | Lady-cvok
Nazdár bobani :D
Tak jsem zase po delší době tu :)
Musím se přiznat, že fakt nenávidím konce školního roku (teda aspoň ty poslední týdny ne), protože to je jeden test za druhým, jeden projekt za třetím. No ještě že v nedalekém městě byla o víkendu pouť, takže jsme se tam zastavili.. :D Ale teď k tomuto týdnu.


Dneska jsme ve škole dostali třídní fotky, tak je sem pravděpodobně dám ;)
Taky na závěrečné rozloučení chystáme prezentaci fotek od první třídy až po devátou, což mi příjde jako duper nápad, no ne? :D
Dnes nám odpadlo odpolední vyučování (tj. 2 hodiny)
O víkendu se chystám s kámoškou jít stanovat k nám na zahradu :D Stanujeme takhle každý rok a je to fakt hrozná sranda :D
Jinak počasí je tu nic moc.. vcelku teplo, ale chvilkama prší a svítí sluce (blázinec.. :))

A nakonec jedna písnička, kterou jedu teď pořád dokola ;)


Taky máte ve škole takový fofr? :)

Oslava+fotky

21. května 2012 v 17:48 | Lady-cvok
Nazdárek :)
Už dlouho jsem nenapsala nic do deníku, takže tady napíšu jednu story z víkendu :D

Jela jsem za kámoškou do takového zapadákova (ještě horší než kde bydlíme my :D), protože měla narozky. Nejdříve to probíhalo v pohodě :) Byla sranda, bavili jsme se a smáli :D Pak jsme šli vyprovodit jejího kluka na zastávku (mimochodem, byla asi 3 kiláky od baráku..). Potom mu ten bus ani nejel, takže spal u kamarádky. A já u ní spala taky. Dokážete si doufám představit, jak to chodí, když je holka se svým klukem. No tak já jsem zatím byla venku a trochu jsem fotila. (fotky přidám ;)). Ráno jsem se vzbudila a bylo mi tak strašně špatně, že bych to fakt nikomu nepřála :D
A tady už zmiňované fotky :)

I am happy because...

25. dubna 2012 v 18:02 | Lady-cvok
Čauky :)
Mám strašnou radost! :D
Mám důvod! ;) Přijali mě totiž na obě dvě školy :)
+ 2 moje kamarádky vzali na gymnázium, což je fakt úžasný :)

51158145737016303_umdux4ww_f_large

Přihlášku jsem si dávala na Obchodní akademii, kde jsem byla 36. ze 105 lidí. Druhou přihlášku jsem dávala na Reprodukčního grafika pro média a tam jsem skončila 8. z 21 lidí.
Výsledek není nejúžasnější, ale je lepší, než jsem myslela :D

Přijímací zkoušky

22. dubna 2012 v 8:22 | Lady-cvok
Ahoj :)
Tak zítra a v úterý jdu dělat přijímací zkoušky, takže mi držte palce ať je udělám :) Dělám je z češtiny, matiky a z kreslení.
Mám z toho nervy na pochodu. Dnes ještě přijde kamarádka a budeme se ještě učit.. Vím vím, to brzo :D

525558_434959439851387_193164927364174_1851871_2084163577_n_large

Pak dám vědět, jak to dopadlo :D Zatím pá :)

Líto líto nesu..

1. dubna 2012 v 17:03 | Lady-cvok
Čauky :)
Tak dnes je Květná nedělě, tutíž byly holky vymlátit kluky. No byla jsem samozřejmě i já :D
Šla jsem s A. Nejdříve jsme obešly vesnici a potom jsme zamířily do města. Tam jsme vyšvyhaly pár kluků a dalo nám to pěknou nadílku sladkostí, které určitě nesním ani do podzimu :D.
Ve městě jsme zašly do třech paneláků (myslím). V jednom jsme jely výtahem omylem o několik pater více nežli jsme chtěly. Ve druhém jsme byly vyplácané z úplně nového a musím říci, že fakt stylového výtahu. A ve třetím jsme narazili na moji spolužačku s jejím klukem, jak se na chodbě líbají.. no trochu trapas no.. :D


Jelikož máme ve čtvrtek a v pátek velikonoční prázdniny, tak bych mohla něco přidat :)

Tak pá :)

My week

12. února 2012 v 19:24 | Lady-cvok
Nazdárek :)
No.. no.. no :)
Zase.. přináším nějaké informace o mém týdnu.. :)
Tak v pondělí, úterý a ve středu jsem nějak přežila školu. Poté ve čtvrtek jsme jeli se školou do centra Babylon v Liberci. Bylo to v rámci nejlepších žáků školy. Ve škole dostáváme plusové a mínusové body. Mínusové za otravování při hodinách, nebo když někdo udělá nějaký průšvih. Ty plusové se dostávají za žákovskou službu, za službu na předměty, za pomoc při školních akcích, při reprezentaci naší školy ve sportu atd. Jezdíme v pololetí a na konci školního roku.
Malé děti vyrazily do Lunaparku a my, větší, jsme zamířili do IQ Parku. Kdo tam ještě nebyl tak vřele doporučuji! :) Při zpáteční cestě jsem si koupila srdíčkové náušnice a stavili jsme se v McDonaldu.
Po výletě jsem do sebe hodila pár cookies a ještě musela jít do tanečního kroužku, kde nám dali šaty na vystoupení.
V pátek jsme hned z rána šli se třídou do kina na film Lidice. Kdo neviděl opět doporučuji, protože je to opravdu dobrý film. Některé záběry trochu drsné, ale je to podle pravdy.
V sobotu jsem šla s kamarádkou na brusle. U nás na vesnici máme kluziště, tak jsme tam zašli a trochu si zabruslily.
A dnes jsem byla s taťkou a s tetou lyžovat. Sice jsem se párkrát vymlela, ale bylo to bezva :)


Zatím se mějte :)

Everything about my week

30. ledna 2012 v 19:22 | Lady-cvok
Nazdárek!
Ano vím vím.. už jsem se několikrát omlouvala, že mám poslední dobou nějaké záseky v blogování a také jsem už několikrát psala, že se musím zlepšit, ale nějak se mi to nedaří! :(
Takže se opět omlouvám.. Ano už vám to musí jít na nervy..!

Nicméně přidávám článek, který se týká mého celého týdne (dá se říci)
Ve čtvrtek a v pátek byly samé písemky, takže jsem se učila a učila. V pátek jsem šla s kamarádkou do kina. Šly jsme na Rozbřesk. Když jsem se vrátila domů, tak taťka řekl, že pro mě má překvapení a vytáhl zabalenou krabičku. Když jsem jí otevřela tak co v ní nebylo. Nový mobil! No bylo to pro mě samozřejmě velké a příjemné překvapení.
V neděli jsem šla na taneční seminář, který trval asi 2 a půl hodiny. Poté jsem odpoledne jela za babičkou.
No dnes to bylo takové všeljaké. Školu jsem přežila a hned po ní mě mamka odvezla na den otevřených dveří na jednu školu, kam si budu dávat přihlášku. Velmi mile mě ta škola překvapila. A velice mě překvalili lidé, kteří tam byli. Učitelé byli velice příjemní a ten kluk, co nás provázel byl velmi milý.
Po dni otevřených dveří jsme s mamkou zavítaly do Dm, kde jsem si koupila řasenku, protože mi už ta moje dochází.
Ze zítřka mám hrozný vítr, protože se rozdává vysvědčení.. No sice dá se říci vím, co dostanu, ale stejně mám divný pocit.


Volume diva, curve me sexy - Astor
Obchod: Dm
Cena: 249Kč (Já jí koupila se slevou, takže mě stála 134 Kč)


Samgung Galaxy Y

Lyžák aneb nic moc

18. ledna 2012 v 18:27 | Lady-cvok
Ahojky :)
Tak konečně jsem se dostala k napsání tohoto článku na téma lyžák.
Foťák jsem si s sebou nakonec nevzala, protože se mi ho nechtělo hlídat a ani tahat po kapsách. Tak jsem to nakonec vyřešila pomocí mobilu. Musím uznat, že jsem si to moc neužila. Měli jsme blbej kolektiv a blbou zábavu. Každý den jsme ráno a odpoledne chodily na běžky a musím se přiznat, že jsem z toho byla vážně unavená. Jídlem nás taky celkem šidili a tak jsme se dojídali sušenkama.. :D Ve čtvrtek jsme měli diskotéku a musím říct, že to byl takovej lepší funus. A tím lepší myslím to, že tam aspoň pouštěli písničky, který se daly poslouchat. Jinak to stálo za houby :(
Většinu volných chvílí jsme na pokoji hráli žolíky.. Každý večer jsme měli přednášku na téma hory, bezpečnost, první pomoc a podobně a ve čtvrtek večer jsme z toho psali test. Skončila jsem ze všech 2. což myslím, že je opravdu super :)
A zde jsou nějaké ty fotky.. fotila jsem převážně krajinu. :)Přidala jsem 2 fotky jen z jednoho prostého důvodu. Jsou šílený a mají špatnou kvalitu :)

Lyžák

7. ledna 2012 v 12:54 | Lady-cvok
Ahojky :)
Nejdříve se chci moc omluvit za to, že teď poslední dobou skoro vůbec nic nepřidávám, ale je toho na mě moc.. ještě ke všemu zítra jedeme na lyžák a já ještě nemám připravené ani spodní prádlo.. :D Musím se na to dříve nebo později vrhnout! Vyjíždíme zítra v 14:00 a vrátíme se v pátek. Jedeme na Benecko na nějakou chatu (nevím název :D)
Celkem se tam těším.. :) Bude sranda :D Jen mám obavy z toho, že s námi jede jedna naše učitelka, která je vážně hrozná.. Tak na to jsem zvědavá.. :) Ve středu se s T. chystéme jít do kavárny na latté a na nějakej dortík.. :D Vezmu si s sebou i foťák a pak sem možná nějaké fotky dám ;)


Tak se tady mějte hezky :) Pá :)

Nápady? Fuč..

4. ledna 2012 v 15:47 | Lady-cvok
Nazdárek :)
Zase je tu škola a mě pomalu, ale jistě začíná jít pěkně na nervy. Myšlenkama jsem jenom tam a nedokážu pak pomalu ani vypnout.. Zítra zase končíme o půl 4 a pak mám ještě taneční kroužek, takže přijedu domů v 7. A jelikož mi docházejí nápady na články, mohli byste mi pomoci :) Jen mi stačí, když do komentu připíšete téma článku a já se podle okolností a tématu budu snažit článek vytvořit.. :)


A jak jste na tom vy? Taky vás už ta škola pohlcuje.. :D

Nový rok. Rok 2012

31. prosince 2011 v 18:39 | Lady-cvok
Čauky :)
Jelikož je dnes poslední den v tomto roce, a svátek má Silvesrt tak všem přeju mnoho úspěchů, zdraví, štěstí, hlavně lásky a spokojenosti v novém roce. v roce 2012.
Hlavně se moc neopijte, ať neskončíte v nemocnici s 4 promile alokoholu.
Já jedu s kamarádkou do města na ohňostroj. Jezdíme tak spolu každý rok, tak doufám, že to i teď bude prima :)


A jak strávíte Silvestra vy? :)

Don't cry. Say FUCK YOU and smile :)

30. prosince 2011 v 9:58 | Lady-cvok
Nazdárek :)
Můj blog má i své motto, které je napsané v menu a teké v nadpisu tohoto článku.
Jednoho dne jsem se nudila a tak jsem si řekla, že se pokusím vyfotit nějakou fotku, na toto téma.
A ejhle! Povedlo se :)
Nafotila jsem dohromady tři fotky, které byly skoro stejné, ale nakonec jsem vybrala tuto a teď vám jí sem dávám :)
Můžete mi napsat svůj názor :)

Vánoce

23. prosince 2011 v 19:35 | Lady-cvok
Ahojky :)
Jelikož je zítra Štědrý den, tak bych všem moc ráda popřála Veselé Vánoce, bohatého Ježíška a úspěšné zakročení do nového roku, do roku 2012. Mnoho štěstí, zdraví, lásky. A 24.prosince slaví svátek všechny Evy a Adamové, tak bych jim také ráda popřála vše nelepší :)

Den otevřených dveří

4. listopadu 2011 v 19:35 | Lady-cvok
Ahojky :)
Dnes jsem se byla s rodičema podívat do školy Propagační tvorby a polygrafie ve Velkém Poříčí.. bylo to tam vcelku zajímavé a i učitelé byli milí. V jednom jsem si ale jistá.. na tuto školu si rozhodně přihlášku dám :) ;) Mají tam i svůj vlastní fotografický ateliér, posilovnu a plno učeben s počítači :)
A zde jsou i nějaké fotky z internetu :)


Mají tam i Internát (asi 200 metrů od školy)


Nemoc? Bohužel..

2. listopadu 2011 v 14:45 | Lady-cvok
Čauky :)
Jsem doma a válim se v posteli..PROČ? Má to jen jedno jediné vysvětlení.. ochořela jsem.. :D
Být doma má své pozitivní stránky, jako je například žádné brzké vstávání do školy, žádný stres z domácích úkolů a podobně. Jenže v noci se budit jen kvůli tomu, že se asi kašláním brzo udusíte není taky nejlepší způsob.. :(
No nic.. jdu se zase léčit..! :(
Tak zatím pá! :)

Prázky :)

25. října 2011 v 19:09 | Lady-cvok
Ahojky :)
Zase po dlouhé době jsem se rozhodla napsat článek :)
Moc se omlouvám za to, že moc nepřidávám,a le mám toho teď opravdu hodně..
Ale k věci.. Od dnešního dne máme prázdniny (středa, čtvrtek + v pátek) tak se pokusím sem dát nějaké kucovky nebo tak.. Zítra mi přijede kámoška a půjdeme ven..
Zatím se mějte ;) :)

Strašidláci z dýní

19. října 2011 v 21:18 | Lady-cvok
Ahojky :)
Dnes jsem byla od 16:00 ve škole pomáhat na takové "akci" s názvem : STRAŠIDLÁCI Z DÝNÍ.
Byla to vlastně akce, na ktrou byli zváni hlavně rodiče s dětmi, aby si u nás ve školní jídelně vyřezali dýni a vyrobili si z papíru různé dýňové panáčky a samotné dýně.
Strávila jsem tam v přepoču hodinu a půl... Šli jsme s kamarádkou dobrovolně a to hlavně díky tomu, že dostaneme plusové body. (= kdo jich bude mít v pololetí více jak 11, pojede na výlet s "nejlepšími žáky školy" a toto pololetí by se mělo jet do IQ Parku v Liberci) :))


Jsem zpátky! :)

4. října 2011 v 15:00 | Lady-cvok
Ahojky :)
Tak jsem zpátky.. :)
Těch 14 dní, co jsem tu nebyla bylo takových zvláštních.. neměla jsem kam psát svoje plány, nákupy a moje nové úlovky v obchodech :D Ale to se změnilo protože odedneška se budu snažit přidávat články, jen si ještě nejsem jistá o čem.. a to bude asi ten největší problém :D Ale budu se snažit na něco přijít ;)
Chtěla jsem točit i nějaká videa, ale z nějakého důvodu mi na foťáku nejde zvuk když natáčím, takže z toho asi nic nebude :( ..

Zatím se teda budu snažit něco vyplodit.. :)

POZASTAVUJU BLOG!

20. září 2011 v 16:59 | Lady-cvok
Aoj Usmívající se
Jsem nucena vám oznámit, že POZASTAVUJU BLOG!
Je to hlavně z toho důvodu, že na něj v poslední době nemám vůbec čas..
Ten čas mi ubírá hlavně škola a taneční kroužek..

Prozatím blog pozastavuju na 14 dní.. ( tj. do 4.10.2011) ► Pokud bude potřeba déle tak to ještě prodloužím, ale to ještě nevím..

Berte na vědomí, že nebudu obíhat.. a PROSÍM SBÉČKA, ABY SI MĚ NEMAZALI Mrkající

Zatím PÁÁ Líbající

Truckfest.. aneb jak dopadl :)

11. září 2011 v 19:37 | Lady-cvok
Ahojky Usmívající se
V předchozím článku jsem psala, že se vrátím v sobotu, ale našla jsem si tam kamarádku Denču a taky brigádu (pokud se tomu tak dá říkat) tak jsem tam zůstala až do neděle.
V pátek jsme do Hradce Králové přijeli okolo 18:00 a začalo se s vybalováním věcí, připravováním stolů a lavic, s opýkáním kuřat a prostě s takovými těmi věcmi..
V sobotu ráno jsme se s Denčou nasnídali a šli jsme se projít po areálu a skouknout ty nádherně ozdobené trucky. Nebyl by to Truckfest, kydy tam nebyla pouť a plno stánků nejen s občerstvením, ale také s různými parukami, klobouky, značkami na auta a s různými klaksony.. (některé troubyli opravdu hodně.. až mě zalehli uši) Pak jsme se vrátili do načeho hnízdečka a řekli jsme si, že pomalujeme pneumatiky na kamionech, abychom si vydělali nějaké penízky.. Začali jsme s auty v našem okolí.. takže jsme pomalovali (spíš popsali) naše firemní auta a pak jsme se šli ptát do okolí jestli nechtějí namalovat pneumatiky.. tak jsme nakonec pomalovali ještě 2 zelené Scanie (značka auta) a každá z nás si vydělala v přepočtu 200 Kč.. což je podle mě super! (Mimochodem s tím popisováním jsme skončili kolem 19:00) Za ty penízky jsem si koupila klobouk.. Je červený, kostkovaný. Stál 160 Kč, ale je opravdu krásný.. měli jich tam opravdu spousty.. S glitry, s mašlemi, různé barvy, tvary, ale já se zamilovala do tohoto! ♥
V neděli ráno jsme se opět nasnídali a pak jsme se s Denčou šli zas podívat na ty krásné kamiony.. Zastavili jsme se u takového opravdu luxusního kamionu (Měl na sobě nápis BLUE VIKING) a pořád jsme si ho fotili a zkoumali.. a asi za 10 minut k nám přišel majitel a zeptal se nás, jestli nechceme svést.. A byli bychom blbky kdybychom řekli ne.. Bylo to opravdu suprový..! Pak jsme se vrátili a šli jsme na oběd.. a poté už začal úklid (Řeknu vám, že uklízet v takém vedru, co dneska bylo, bylo fakt šílený..!

Tato fotka je sice z internetu, ale tento truck tam opravdu byl. Patří mezi ty luxusní, kteří to mají v interiéru celé z kůže. Přála bych vám to viděl.. bylo to vážně krásný!
Takže tento víkend jsem si opravdu užila! Usmívající se
A co vy? Užili jste si tento výkend?

Truckfest

9. září 2011 v 15:53 | Lady-cvok
Ahojky Usmívající se
Dnes se chystám s rodičema na TRUCKFEST (►Pro ty, co nevědí oč jde, tak je to sjezd kamionů.. závodí se tam třeba vy sprintu a takový).. jedu tam poprvé tak jsem zvědavá, jaké to bude..
Je to sice až do neděle, ale já tam budu jen do soboty, protože mi přijede kamarádka Alča a stejně by mě to tam do neděle unudilo.. Smějící se
Zítra v 17:00 bych měla odjíždět.. tak se domů dostanu asi kolem 19:00..
Tím páde přidám něco až v neděli, protože předpokládám, že se mi nebude v sobotu chtít.. Rozpačitý

Náš rozvrh hodin.. HRŮZA!

2. září 2011 v 13:41 | Lady-cvok
Ahojky Usmívající se
Dneska jsme ve škole dostávali ROZVRH HODIN.. a musím vám říct, že je to KATASTROFA!
2krát týdně do půl 4... Nová učitelka na hudebku, v pondělí první hodinu fyziku a v úterý první hodinu chemii, na výtvarku učitelku, která neumí kreslit!
Ano.. přesně tohle nám nadělili a ještě mnohem víc..! No jedním slovem HRŮZA!

Stěžovat si sice můžem, ale ono nám to stejně nepomůže.. Zamračený Ale i ta 9. třída má nějaké pozitivum.. Například, že na dvouhodinovce ČLOVĚK A SVĚT PRÁCE budeme vařit Usmívající se A na Občanskou výchovu máme učitelku, kterou máme na češtinu a ta je v pohodě.. takže taky výhoda, ale s těma výhodama jsme na konci Smějící se

A tady je ještě rozvrh hodin Mrkající

S Miley Cyrus

S Taylor Swift

A s Ashley Tisdale

Snad se líběj Mrkající

Konec prázdnin? Néé! :(

31. srpna 2011 v 7:22 | Lady-cvok
Ahoj Usmívající se
Nemůžu uvěřit tomu. že ty prázdniny dneškem defenitivně končí (teda aspoň pro mě), protože musíme už zítra do školy Zamračený Ještě bych chtěla být doma aspoň týden Usmívající se
Musím tedy uznat, že se do školy těším, ale jak na co..! Tak kdo by se těšil na učení žejo..
První školní dny budou v pohodě, ale nejhorší je, že se mi to všechno, co jsem se naučila v 8. třídě vykouřilo z hlavy! (Předpohládám, že v tomhle asi nebudu jediná Smějící se )


Tak co..? Těšíte se do školy?
Jdete zítra, nebo až příští týden?

Bazén

23. srpna 2011 v 10:33 | Lady-cvok
Ahojky Usmívající se
Jak už asi všichni víme, po celé ČR převládají tropy, a proto se já dneska chystám k bazénu.
Jelikož v něm bude asi ledová voda tak se budu spíš opalovat, ale i na ten bazén dojde.. Smějící se
Jinak asi půjdu ještě s kámošema ven na hřiště.. Usmívající se

Tak se tu zatím mějte a nepřežeňte to na sluníčku.. Mrkající

Pec pod Sněžkou

17. srpna 2011 v 18:20 | Lady-cvok
Ahojky Usmívající se
Dnes jsme byli s babičkou a s tetou v Peci pod Sněžkou.. jeli jsme tam hlavně kvůli bobové dráze, ale potom jsme to tam prošli skrs na skrs Usmívající se

A tady je pár fotek: Usmívající se

Bobová dráha

Chata Betyna

Bouda Máma+moje babička a teta :D

Snad se článek líbil Mrkající

Doma :(

7. srpna 2011 v 20:41 | Lady-cvok
Ahoj Usmívající se
Tak dneska jsem přijela z Jinolic.. byli jsme tam stanovat!
°Musím uznat, že první den to bylo šílený.. rodiče měli keci (byli trochu připitý.. šak to znáte)
°Druhý den jsme šli do Prachovských skal (Bylo celkem velý teplo, takže to bylo úmorný)
°Třetí den jsme se jeli podívat na Trosky (zřícenina hradu)
°A čtvrtý den (tj dnes) jsme balili stany a uklízeli..
>>Dlouhé večery, ale i odpoledne a ráno jsme trávili hraním karet .. většinou to byli Žolíky a hráli jsme na úkoly (ten kdo prohraje musí udělat úkol, na kterým jsme se dohodli na začátku hry).. já jsem musela sníst celé víčko cukru (BLÉÉ), sníst kousek bůčku a bejt 10 minut potichu (Všechno bylo příšerný Smějící se)nebo jsme hráli i stolní hry
Ještě přidávám nějaké fotky (Ani na jedné nejsem Smějící se) ..CČ..

Stanování..

3. srpna 2011 v 19:37 | Lady-cvok
Ahojky Usmívající se
Tak se s váma na 4 dny loučím.. (tj: do neděle), protože jedeme stanovat.. jede naše rodinka a ještě nějaký lidi z vesnice..Smějící se No.. budu se tam nudit, protože v mém věku tam jedou jen 2 kluci, ale jeden z nich je uplně blbej.. Smějící se.. ale doufám, že si to aspoň trochu užiju Mrkající
Tak se nezlobte, když nebudu obíhat Usmívající se A hlavně si mě prosím nemažte z SB.. Nevinný
Tak se tady mějte hezky Úžasný
Líbající

Pouť

31. července 2011 v 20:59 | Lady-cvok
Ahojky Usmívající se
Tak pouť jsem si maximálně užila.. byla fakt suprová! 5krát calipso, 4krát autodrom, 2krát řetízák a utratila sem 600 Kč + ... Smějící se S kámošema jsme se nasmály.. fakt to bylo nepopsatelný Usmívající se
Zítra jedu s babčou a s dědou do Prahy pro tetu.. přijede k nám na 3 týdny a pak zase frčí do Anglie.. Zamračený Ale jedu až v 5 hodin odpoledne, takže pujdu ještě s kámoškou ven.. Mrkající

Sakra!

29. července 2011 v 13:43 | Lady-cvok
Ahoj Usmívající se
Děcka já mam jaksi problém s blogem! Mě nejsou komenovat články, nejdou mi spouštět ani videa, ale ty videa nemám jen já.. ani kámošoj to nejde.. Zamračený Tak fakt teda nevím co s tim je! Když dám komentovat tak mi to kecá že: "Vyplněný součet je nesprávný"
Opravdu teda nevim.. takže asi nebudu obíhat ani ty články nemůžu komentovat..! Maximálně asi ty blogy oběhnu ale jen se na ně podívám a přečtu si vaše články Mrkající

Asi VEN

28. července 2011 v 11:05 | Lady-cvok
Ahoj
Tak dneska se hlavně chystám bejt venku, protože hlásili, že má bejt dneska ještě hezky.. tak toho chci využít
Zítra má být v našem městečku (zapadákově) pouť tak už se hrozně těším Tak kdo by se netěšil žejo Prej tam jsou nějaké nové atrakce tak jsem na to zvědavá

Tak zatím PÁ

Lalaláá :D

26. července 2011 v 20:00 | Lady-cvok
Ahoj děcká
Tak dneska jsem byla s rodičema AŽ v západních čechách (tj: Jáchymov).. Byli jsme odvést babču do lázní .. Radim vám.. nikdy nečtěte knížku za jízdy.. bude vám pak blbě jako mě

Pardubice

25. července 2011 v 12:08 | Lady-cvok
Takže teď se s rodinkou chystáme do Pardubic na nákupy (překvapivě ) Takže se vrátíme až kolem večera Proto sem nic dnes už nic nepřidám.. maximálně nějaký kusowky nebo tak něco Tak se tu zatím mějte
Pa!!

Žeby new dess?

25. července 2011 v 9:07 | Lady-cvok
Dobré ráno
Určitě jste si všimli, že mám nový dess.. Udělala mi ho Amynka
Nevím teda jak vám, ale mě se moc LÍBÍ! .. je takový živý.. a se zelenou barvou, kterou mám opravdu moc ráda.. i ten nadpis: LÉTO S CELEBRITAMI..
Ještě jednou DĚKUJU

>> Pište mi do komentů jak se vám líbí nebo nelíbí!

Venek

24. července 2011 v 15:46 | Lady-cvok
Ahoj
Tak teď jsem byla venku s kámoškou.. byli jsme na hřišti a hráli jsme línej tenis Pak tam přišel kámoš.. no tak jakože dobrý.. pak vzal flašku a z potoka (kterej tam teče hned vedle toho hřiště) nabral vodu a byli jsme celý mokrý.. Takže jsem teď přišla domů a musela jsem se jít převlíknout..

Pro dnešek šmitec :)

23. července 2011 v 23:03 | Lady-cvok
Tak děcka pro dnešek to balím.. Jsem celkem unavená tak si pujdu ještě chvilku číst a pak to zaklopim Zítra sem určitě zas něco přidám Tak se mějte bobánci!

Pa

Poprava

23. července 2011 v 11:54 | Lady-cvok
Ahojky
Tak lidičky.. jdu na popravu! Naše celá family na rodinný akci Jelikož tyto akce fakt ráda nemám tak se po obědě nenápadně zdejchnu a pujdu k blogu nebo ke knížce.. Tak mi držte palce ať mi to vyjde
Zatím pa!

Všude dobře doma nejlíp!

21. července 2011 v 18:11 | Lday-cvok
Ahój!
Tak mě tu máte zase zpátky! Měla jsem sice přijet až zítra, ale stihli jsme dojet domů už dnes
Popravdě řečeno jsem se domů hodně těšila, protože jsem se přes týden hrozně nudila
No.. tak zítra sem hodím ty ceny za bleskovku... aspoň něco
Pápá

17. července 2011 v 18:16 | Lady-cvok
Ahojky zlatka
Chci vám říct, že tu tento týden nebudu, protože jedu s taťkou do Polska s kamionem a tím pádem nebudu mít přístup k internetu, takže nebudu ani obíhat.. nevím ani jak to bude se soutěžemi, do kterých jsem se přihlásila nebo ve kterých už jsem No nic.. přednastavila jsem na pátek 22.7.2011 články, ve kterých jsou ceny za bleskovku (pro ty, kteří se samozřejmě zůčastnili a mají vše dobře )

Tak se tu mějte hezky! a PAPA!

Koupaliště

13. července 2011 v 8:33 | Lady-cvok
Čauký..!
Tak dnes se chystám jet s mojí nejlepší kamarádkou a jedním trhlým kámošem na koupaliště
Hlásili, že má být velké teplo tak vyrážíme o půl 11
Tak se tu mějte.. odpoledne sem MOŽNÁ něco přidám

Pardon :(

11. července 2011 v 10:36 | Lady-cvok
Čauky
Mocky se omluvám, že jsem sem dlouho nic nepřidala.. nějak nebyl čas a ani se mi moc nechtělo.. .. A popravdě řečeno jsem spíš trávila čas venku u bazénu než doma na počítači..
Tak se ještě jednou omlouvám

Wayfarer

6. července 2011 v 18:59 | Lady-cvok
Ahojky
Jak už asi většina z nás ví, tak hrozně frčí brýle WAYFARER.
Já jsem také neodolala a koupila jsem si tyto: http://www.wayfarer.cz/1980-Bryle-Way-cire-Zebra-cerne.html
Maj mi sice přijít až v pátek, ale už se na ně moc těším.. Společně s těmi brýlemi jsem si ještě objednala tyto náušnice: http://www.wayfarer.cz/1481-Nausnice-Multicolor-Squares.html
Tak jsem na ně zvědavá..

Nákupy

4. července 2011 v 21:44 | Lady-cvok
Ahojky
Tak jak jsem psala v předešlém článku, dnes jsem byla nakupovat ve FUTURU
Koupila jsem si mikču, kraťasy, tričko, žlutou košili a kamarádce (která má zítra narozeniny) jsem koupila takové "crazy" brýle (ve svítivě růžové barvě)

Dnešek jsem si tím pádem moc užila..

Plány..

3. července 2011 v 18:47 | Lady-cvok
Čaukýýz
Takže zítra mám naplánováno jet do Futura na nákupy, takže sem asi nic nepřidám.. Podle toho jak to stihnu
Potom v úterý jedu za kamarádkou a budu u ní spát a předpokládám, že asi na počítači nebudu takže něco přidám až ve středu odpoledne
Doufám že vám to nebude vadit

-> Jinak za vysvědčení jsem dostala nový foťák takže teď fotím co se dá
U nás šíleně celej den prší a už mě to začíná lízt na nervy.. ale co.. nedá se nic dělat


Prázdniny :-)

1. července 2011 v 10:33 | Lady-cvok
Ahojky..
Tak konečně tu máme prázdniny co..?
Jaký jste měli vysvědčení? Já jsem měla 8 dvojek a jinak samé jedničky
My s rodičema asi letos nikam do zahraničí nepojedem.. Maximálně budem někde v Česku A co vy? Pojedete někam na dovču?
Těším se na vaše odpovědi

Ahoj.. :)

14. června 2011 v 21:31 | Lady-cvok
Ahojky.. Tak vás vítám na mém novém blogu.. doufám, že se vám tu bude líbit
S láskou Lady-cvok
A pro zlepšení nálady vám posílám animaci
 
 

Reklama