Leden 2012

Everything about my week

30. ledna 2012 v 19:22 | Lady-cvok |  Deník
Nazdárek!
Ano vím vím.. už jsem se několikrát omlouvala, že mám poslední dobou nějaké záseky v blogování a také jsem už několikrát psala, že se musím zlepšit, ale nějak se mi to nedaří! :(
Takže se opět omlouvám.. Ano už vám to musí jít na nervy..!

Nicméně přidávám článek, který se týká mého celého týdne (dá se říci)
Ve čtvrtek a v pátek byly samé písemky, takže jsem se učila a učila. V pátek jsem šla s kamarádkou do kina. Šly jsme na Rozbřesk. Když jsem se vrátila domů, tak taťka řekl, že pro mě má překvapení a vytáhl zabalenou krabičku. Když jsem jí otevřela tak co v ní nebylo. Nový mobil! No bylo to pro mě samozřejmě velké a příjemné překvapení.
V neděli jsem šla na taneční seminář, který trval asi 2 a půl hodiny. Poté jsem odpoledne jela za babičkou.
No dnes to bylo takové všeljaké. Školu jsem přežila a hned po ní mě mamka odvezla na den otevřených dveří na jednu školu, kam si budu dávat přihlášku. Velmi mile mě ta škola překvapila. A velice mě překvalili lidé, kteří tam byli. Učitelé byli velice příjemní a ten kluk, co nás provázel byl velmi milý.
Po dni otevřených dveří jsme s mamkou zavítaly do Dm, kde jsem si koupila řasenku, protože mi už ta moje dochází.
Ze zítřka mám hrozný vítr, protože se rozdává vysvědčení.. No sice dá se říci vím, co dostanu, ale stejně mám divný pocit.


Volume diva, curve me sexy - Astor
Obchod: Dm
Cena: 249Kč (Já jí koupila se slevou, takže mě stála 134 Kč)


Samgung Galaxy Y

Potter Puppet Pals

25. ledna 2012 v 15:06 | Lady-cvok |  Písničky
Ahojky :)
U Karushky jsem spatřila video, které sem prostě musím dát.. je naprosto boží a fakt jsem se u toho nasmála.. :D A upozorňuju: Je to strašně nakažlivý :DEyeliner pen by Essence

24. ledna 2012 v 13:30 | Lady-cvok |  Krása
Ahojky :)
A je tu další recenze. Tentokrát na linky na oči ve formě jakési fixy. (nevím, jak to nazvat)


Mile mě překvaliy. Ten hrot není měkký, ale není zase úplně tvrdý. Je tak akorák, aby se s ním bez problému dala vykouzlit pěkná linka nad okem nebo pod :) Nikdy předtím jsem linky na oči neměla.. preferovala jsem spíše tužku, ale toto mi koupila mamka. Řekla jsem jí, že nechci s tím měkkým štětečkem, protože bych s tím asi neuměla tak vybrala toto a podle mě je to opravdu bezva :) Hrot se při nanášení nijak neohýbá. Jen jsem zvědavá na to, jak dlouho mi to vydrží :)

Doufám, že se článek alespoň trochu líbil :) Pá :)

2in1 volume mascara

22. ledna 2012 v 11:47 | Lady-cvok |  Krása
Čauky :)
Tak zase po delší době jsem tu :)
Dnes tady pro vás mám recenzi na řasenku od essence 2IN1.


Tato řasenka opravdu udělá 2 looky. Jeden, který nestojí pomalu za nic, a druhý, který je OK.

Look 1 (třetí obrázek): jen trochu zvýrazní řasy. Jen je trochu načerní a to je vše. Jelikož je to uděláno mazaně tak, že v looku 1 na kartáčku není skoro žádná řasenka, tak vám to ty řasy moc "neořasenkuje". Používám, jen když jsem doma.
Look 2 (druhý obrázek): řasy pěkně načerní a zvýrazní. Jen mi příjde, že na kartáčku je až přehnané množství té řasenky. Nebylo by na škodu jí trochu ubrat. Nicméně je podle mě look 2 dobrý :)

Já osobně tuto řasenku moc nemusím.. je to hlavně díky tomu množství té řasenky na kartáčku (bohužel to na fotkách není moc dobře vidět). Koupila jsem si jí, protože mě zaujal ten název 2IN1 což jsem předtím ještě neměla tak jsem to chtěla vyzkoušet..

Máte vy nějaké zkušenosti s touto řasenkou? Jaké?

Lyžák aneb nic moc

18. ledna 2012 v 18:27 | Lady-cvok |  Deník
Ahojky :)
Tak konečně jsem se dostala k napsání tohoto článku na téma lyžák.
Foťák jsem si s sebou nakonec nevzala, protože se mi ho nechtělo hlídat a ani tahat po kapsách. Tak jsem to nakonec vyřešila pomocí mobilu. Musím uznat, že jsem si to moc neužila. Měli jsme blbej kolektiv a blbou zábavu. Každý den jsme ráno a odpoledne chodily na běžky a musím se přiznat, že jsem z toho byla vážně unavená. Jídlem nás taky celkem šidili a tak jsme se dojídali sušenkama.. :D Ve čtvrtek jsme měli diskotéku a musím říct, že to byl takovej lepší funus. A tím lepší myslím to, že tam aspoň pouštěli písničky, který se daly poslouchat. Jinak to stálo za houby :(
Většinu volných chvílí jsme na pokoji hráli žolíky.. Každý večer jsme měli přednášku na téma hory, bezpečnost, první pomoc a podobně a ve čtvrtek večer jsme z toho psali test. Skončila jsem ze všech 2. což myslím, že je opravdu super :)
A zde jsou nějaké ty fotky.. fotila jsem převážně krajinu. :)Přidala jsem 2 fotky jen z jednoho prostého důvodu. Jsou šílený a mají špatnou kvalitu :)

One Direction - What Makes You Beautiful

17. ledna 2012 v 17:13 | Lady-cvok |  Písničky
Ahojky :)
Jsem vážně hrozná, já vím.. už 10 dní jsem nenapsala nic na blog! Vážně, musím se polepšit!
Abych to alespoň trošku zlepšila, tak přidávám písničku od One Direction. Je vážně moc hezká ;) Tak opravdu doporučuji poslechnout ;) :)
Jinak dnes jsem měla takový traumatizující den. Celkem se toho na mě dost sesypalo a ještě jsem byla zkoušená z básničky, kterou jsme měli zadanou už od začátku školního roku :D Ještě mi zbývá napsat úkoly a scénář na reportáž do naší školní televize.. :D :)


PS: Článek ohledně lyžáku přidám zítra :)

Lyžák

7. ledna 2012 v 12:54 | Lady-cvok |  Deník
Ahojky :)
Nejdříve se chci moc omluvit za to, že teď poslední dobou skoro vůbec nic nepřidávám, ale je toho na mě moc.. ještě ke všemu zítra jedeme na lyžák a já ještě nemám připravené ani spodní prádlo.. :D Musím se na to dříve nebo později vrhnout! Vyjíždíme zítra v 14:00 a vrátíme se v pátek. Jedeme na Benecko na nějakou chatu (nevím název :D)
Celkem se tam těším.. :) Bude sranda :D Jen mám obavy z toho, že s námi jede jedna naše učitelka, která je vážně hrozná.. Tak na to jsem zvědavá.. :) Ve středu se s T. chystéme jít do kavárny na latté a na nějakej dortík.. :D Vezmu si s sebou i foťák a pak sem možná nějaké fotky dám ;)


Tak se tady mějte hezky :) Pá :)

Nápady? Fuč..

4. ledna 2012 v 15:47 | Lady-cvok |  Deník
Nazdárek :)
Zase je tu škola a mě pomalu, ale jistě začíná jít pěkně na nervy. Myšlenkama jsem jenom tam a nedokážu pak pomalu ani vypnout.. Zítra zase končíme o půl 4 a pak mám ještě taneční kroužek, takže přijedu domů v 7. A jelikož mi docházejí nápady na články, mohli byste mi pomoci :) Jen mi stačí, když do komentu připíšete téma článku a já se podle okolností a tématu budu snažit článek vytvořit.. :)


A jak jste na tom vy? Taky vás už ta škola pohlcuje.. :D

Formspring

2. ledna 2012 v 15:23 | Lady-cvok
Čauky :)
Založila jsem si Formspring, kde se mě můžete na cokoli zeptat. Stačí jen kliknout na odkaz a já vám tam odpovím. Myslím, že je to jednoduché :)

Ptejte se ;)

Ty a já

2. ledna 2012 v 14:13 | Lady-cvok |  Písničky
Ahojky :)
Poslední dobou na očku hrají písničku Ty a já od skupiny Koblížc!.
Mě se hned zalíbila a už jí mám i v mobilu a také vám jí sem dávám :)


Co na ní říkáte?
Znáte jí? :)